Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendář družstev a turnaje 2019

Plán soutěží družstev 2019

Datum

Čas

Kategorie

Domácí

Hosté

27.4

9:00

starší žáci

Sokol Lanžhot

TK TILIA Brno B

9:00

dospělí

TENIS SLOVÁCKO z.s. B

Sokol Lanžhot A

9:00

dospělí

TJ Sokol Vizovice

Sokol Lanžhot B

28.4

9:00

mladší žáci B

TCV Strání

Sokol Lanžhot

9:00

mladší žáci

Slovan Hodonín

Sokol Lanžhot

4.5

9:00

dospělí

Sokol Lanžhot A

BLTC Brno C

12:30

dospělí

Sokol Lanžhot B

TJ.Sokol Bojkovice

9:00

starší žáci

TJ Brno-Komín

Sokol Lanžhot

5.5

9:00

dorost

Sokol Lanžhot

LTC Velen Boskovice

11:30

mladší žáci

Sokol Lanžhot

LTC Hodonín

16:00

mladší žáci B

Sokol Lanžhot

TK Zlín

11.5

9:00

starší žáci

Sokol Lanžhot

SHARK Brno

9:00

dospělí

Jiskra Otrokovice B

Sokol Lanžhot A

9:00

dospělí

Slovan Hodonín

Sokol Lanžhot B

12.5

9:00

dorost

BLTC Brno

Sokol Lanžhot

9:00

mladší žáci

TK Kyjov

Sokol Lanžhot

9:00

mladší žáci B

TK Velké Bílovice

Sokol Lanžhot

19.5

9:00

babytenis

Sokol Lanžhot

TJ Slavoj Velké Pavlovice

12:00

babytenis

Sokol Lanžhot

TC-MJ Tenis Líšeň

25.5

9:00

dospělí

Sokol Lanžhot A

TK Blansko B

12:30

dospělí

Sokol Lanžhot B

TENIS SLOVÁCKO z.s. C

9:00

starší žáci

Tatran Starý Lískovec

Sokol Lanžhot

26.5

9:00

mladší žáci

Sokol Lanžhot

TJ Jiskra Strážnice

9:00

dorost

TK Kunštát

Sokol Lanžhot

12:30

nladší žáci B

Sokol Lanžhot B

TC Bajda Kroměříž

2.6

10:30

babytenis

D&M Tennis Academy, z.s.

Sokol Lanžhot

12:00

babytenis

Start Brno

Sokol Lanžhot

8.6

9:00

starší žáci

Sokol Lanžhot

Mosilana Brno

9:00

dospělí

TK Fatra Napajedla

Sokol Lanžhot

9:00

dospělí

Slovácký TK Břeclav

Sokol Lanžhot B

9.6

9:00

dorost

Sokol Lanžhot

Mosilana Brno

9:00

mladší žáci

Orel Jednota Uherský Brod

Sokol Lanžhot

10:30

babytenis

TC Brno C

Sokol Lanžhot

12:00

babytenis

BLTC Brno

Sokol Lanžhot

9:00

Mladší žáci B

TK Kunovice

Sokol Lanžhot

15.6

9:00

dospělí

Sokol Lanžhot A

Tatran Starý Lískovec

9:00

starší žáci

Slovácký TK Břeclav

Sokol Lanžhot

16.6

9:00

mladší žáci

Sokol Lanžhot

Tenisový klub Vracov, z.s.

12:30

Mladší žáci B

Sokol Lanžhot

TENIS SLOVÁCKO z.s.

9:00

dorost

ŽLTC Brno D

Sokol Lanžhot

22.6

9:00

dospělí

Sokol Lanžhot A

TK Blansko B

12:30

dospělí

Sokol Lanžhot B

LTC Hodonín B

9:00

starší žáci

SK Uherský Brod

Sokol Lanžhot

23.6

9:00

mladší žáci B

Sokol Lanžhot

Tenisový klub Bzenec

 

 

 

 

 

 

 

Turnaje jednotlivců 2019

datum

den

název

kategorie

prezentace

20.4

sobota

okresní přebor Břeclav

muži

pá 18:00

20.7

sobota

2Brand CUP

muži

pá 18:00

20.7

sobota

2Brand CUP

ženy

pá 18:00

27.7

sobota

A-technology CUP

dorostenci

8:30

27.7

sobota

A-technology CUP

dorostenky

11:30

11.8

neděle

LOMAX CUP

Babytenis 

8:30

31.8

sobota

Alca plast cup

muži

8:30

14.9

sobota

Memoriál Františka Bartoše

starší žáci

8:30

14.9

sobota

Memoriál Františka Bartoše

starší žákyně

11:30

28.9

sobota

Bazény Urbánek CUP

mladší žáci

8:30

29.9

neděle

Bazény Urbánek CUP

mladší žákyně

8:30

 
 

 

Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 39641
Měsíc: 1437
Den: 28